Diary || 29.4.2012

29. dubna 2012 v 23:30 | Michelle Morgen. |  Deníček.
Ahoj.
Mám toho tolik! Co vám chci říct! Ale psát se mi to vůbec nechce :D. Omlouvám se, že tenhle článek je až takhle pozdě. Ale co nadělám, včera mě vubec neboleli nohy, a to sem nachodila něco kolem 20ti km. Šli jsme z našeho 'městečka' kam chodím do školy:D Teda šli, jely. Jely sme vlakem, jela pulka naší vesnice :D. Takovej ten zájezd no. Jely sme vlakem, do Bakova Nad J. a pak sme šli směr Zvířetice, a pak nějaký ty památky mezi tim, pak restaurace, kiosky. A pak Michalovická Putna (nebo jak se to píše). A pak směr MB, a tam už sme jen čekali na vlak. Noo, krásnej výlet. Fotky mám v mobilu, ale jen výhled z M. Putny. Strejda fotil. Ale tak, to je jedno.
Pak některý z naší 'skupiny' vyskakovali z vlaku za jízdy :D. Protože půlka sme vystoupili, a ten. Mmm ten co prostě říká něco jako, aby se vlak rozjel. Tak zapískal, a vlak se začal rozjíždět, tak sme rychle vyskakovali :D. Fuuuu ' . Nebo ještě zážitek:D:D:D sem si dala ránu do hlavy o strom:D:D sem koukala na zem, abych nezakopla, a najednou taková rána:D. Achjo, trapásek:D. Se mi strejda smál :'(:D. Sem tam byla se strejdou a bratránkem, a pak ještě tady sousedi, atd. Taky sem si zamilovala jednu písničkuuu! Furt si jí zpívám:D. Ale už tu byla. Na konci možná bude:D Nebo nevim:D Pokud nezapomenu(což zapomenu..:D) Snad ne!:D. Dneska sem vstávala brzo, vzbudila mě ségra, jak bouchla dveřma:D Dělali s jejím přítelem dort. Mňáááááááám!:D.
Už ani nevim co psát, a to sem tu toho chtěla psát tolik:D Jo už vim!:D. Dneska sem byla ještě u babči, a hrála sem s bratránkem na schovku, návrat do dětských let!!:'). Potom sme šli k němu, a opýkali buřti, s jeho taťkou a 'mamkou'. Ještě před tím, sem šla s Jessi na procházku (moje nádherná fenečka♥ Zl. Retríver). Noooooo, tam sme se prošli, zaběhali si, zaaportovali, a šli sme domu:D. Dneska a včera bylo vedro jak v . . :D Dneska akorát foukal větříík:)). Ale jinak vedro bylo. Zítra sou čarodějnice:D. Takže se pujdu podivat dolu k nám, jak to pálej:). A pak spim u babči, asi. Hlídám bratránka. Achjo:D. Ňu co. Díky němu, mám občas inspiraci co přidat:D Možná přidám fotky sním, pokud se budem fotit:D. No, nevim zatim. No nic. Tak možná ještě dneska něco přidám. Uvidim.

^! ♥ už se to blíží♥
!!♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama